JUVENTA

Tel: 0216 349 8949

Bağdat Caddesi, Kördere Sokak No:10/3

34724  İstanbul

info@juventa.com.tr

© 2017 Juventa

 

  • White Facebook Icon

Vivania
BALIK KOLAJENİ

Vivania balık kolajen
Vivania
Balık Kolajeni
  • Cildin güzelliğini içten destekler.

  • Cildin normal esneklik ve zindeliğinin korunmasını sağlar.

  • Cildin nemli ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur.

  • C Vitamini cildin normal işlevlerini yerine getirebilmesi için gerekli olan Kollajen oluşumunu tetikler.

Vivania sıvı Kollajen takviyesi, cildin yapısını kuvvetlendiren ve nem dengesini koruyan hidrolize Kollajen, Hyaluronik asit ve C Vitamini içerir. Kollajen ve Hyaluronik asit deri, eklem ve bağ doku sağlığı için çok önemlidir. Genç ve sağlıklı cildin yaklaşık %75’i Kollajen’den oluşur. Bununla birlikte, yaşlanmayla vücudun Kollajen ve Hyaluronik asit üretme yeteneği azalır; bu da derinin esneklik ve canlılığını kaybetmesine yol açar. İnsan vücudunun Kollajen’i üretme yeteneği 25 yaşından itibaren azalmaya başlar; Hyaluronik asitte ise bu süreç 20 yaşından itibaren gerçekleşir.

Vivania sıvı Kollajen takviyesi, cilde ihtiyacı olan yapı taşlarını sağlar ve cilt güzelliğini cildi içten besleyerek ve nemlendirerek destekler. Bu da cildin sağlıklı yapısını korurken sıkılık ve esneklik kazandırır.

 

Vivania sıvı Kollajen takviyesi cildin güzelliğini ve sağlığını nasıl destekler?

 

Kollajen cildin doğal içeriği olan bir proteindir ve cildin sıkılığını ve esnekliğini korumasına yardımcı olur. Vivania sıvı Kollajen takviyesinde kullanılan Kollajen, yüksek biyoyararlanıma sahiptir, kolayca emilir ve sindirilir. Fransız Rousselot SAS tarafından üretilen Peptan™ balık Kollajeni Tilapi ve Pangasius balıklarından elde edilen en yüksek kalitede hidrolize Kollajen içerir. Sıvı formdaki Kollajen kolayca ince bağırsak tarafından emilir ve dipeptit, tripeptit veya amino asite dönüşecek şekilde sindirilir. Kan yoluyla Kollajen peptitleri özellikle cildin alt deri (dermis) katmanı olmak üzere tüm insan vücuduna dağılır. Cilde nüfus edince Kollajen peptitleri çift etki gösterir: Kollajen peptitleri ve serbest amino asitler Kollajen ve elastin liflerinin oluşması için temel yapı taşı olarak görev alırlar. Kollajen peptitleri ayrıca hem fibroblastların çoğalmasını hem de Kollajen ve hyaluronik asidin sentezlenmesini tetikler. Etkinliği klinik verilerle doğrulanmıştır.

 

Kollajen gibi Hyaluronik asit de vücudun doğal bir içeriğidir ve tüm yaşayan organizmalarda bulunur. Ağırlığının 1.000 katı su moleküllerini bağlayabilen özelliğiyle, cildin nemlenmesini, ekstra sıkılık kazanmasını ve esnekliğini korumasını sağlar. Cilt hücreleri ve dermal Kollajen liflerini birbirine bağlayan majör bir içeriktir.

Vivania sıvı Kollajen takviyesi içerisindeki Hyaluronik asit de hidrolizedir; bu biyoyararlanımını, emilimini ve sindirimini arttırır.  

 

Vivania sıvı Kollajen takviyesi, Kollajen oluşumunda temel rol oynadığı ve cildin normal işlevi için gerekli antioksidan etkiyi gösterdiği için C Vitamini de içerir.

Vivania anti-aging gıda takviyesi cildin kusursuz görüntüsünü içten destekler; böylece cildin kendi yapı taşları, yaşlanma sürecini, başladığı en derin katmanlardan itibaren etkisiz hale getirir!

 

İyi sonuçlar elde etmek için Vivania’nın aralık vermeden 4-8 hafta kullanılması tavsiye edilir. En iyi sonuçlar için 12 hafta kullanım önerilir.