JUVENTA

Tel: 0216 349 8949

Bağdat Caddesi, Kördere Sokak No:10/3

34724  İstanbul

info@juventa.com.tr

© 2017 Juventa

 

  • White Facebook Icon

Beslenme Koçluğu

Beslenme Koçluğu Eğitimi​

Dünyaca ünlü Fransız Endokrinolog Hekim, Beslenme ve Ati-aging danışmanı Dr.Claude Chauchard sistem beslenme koçluğu ile kişilere 15 günde 5-8 kg. kaybettirmeyi öğreteceksiniz…

Dikta rejimlerden demokrat rejimlere. Ne değişti ?

Tüm insanların hürriyet hakkı vardır. Çok katı zayıflama rejimleri vücut ve ruh için gerçek bir diktadır, hiçbir geleceği yoktur, size hiçbir gelecek sunamaz.

Chauchard metodu demokratiktir. Herkese açıktır ve yaşam sevincini hedefler : Ayna ile barışık sağlıklı bir yaşam .

Dr Chauchard 30 yıldır obezite problemini araştırmaktadır. 1978 de tezini bu konu üzerinde yapmıştır. Montpellier hastanesinde Dr Pathe ile birlikte çalışmaya başladığından bu yana Dünyanın en ünlüleri (ki bunların arasında Monaco prensi ve eşi bulunmaktadır) ve bir çok başka ünlü bu iki doktorun beslenme tavsiyelerine uyarak yaşamaktalar.

Dr Chauchard metodunun ismi “etoks etkili süper protein programıdır” ve lipolizi başlatır, %100 doğal bir operasyondur. Artık 1 haftada 5 kilo vermek kolaydır.

Bu eğitimde Dr Chauchard metodunu en ince ayrıntılarıyla anlatacağız, böylece müşterilerinize beslenme koçluğu yaparak onlara 1 haftada 5 kilo vermelerini sağlayacaksınız.

Bu eğitimle, salonunuzda kullandığınız zayıflama ve vücut bakım cihaz ve tekniklerini birleştirerek ve özel egzersiz programı uygulatarak müşterilerinize mükemmel , doğal ve garantili zayıflama sunabileceksiniz.

Eğitimin içeriğinde Dr Chauchard programının teorisi, uygulaması, pişirme metotları , mönüler, programın salon cihazlarıyla kombinasyonu ve egzersizler bulunmaktadır.

Zayıflamada %100 başarılı olmak artık elinizde , hem de süper pahalı cihazlara gerek olmadan.

Eğitim Süresi – 32ders saati ( 4gün)

Eğitmen : Biyolog Ayla Canova