SPA EKİPMANLARISosyal Paylaşım

Facebook sayfamız

SPA EKİPMANLARI

 


SPA EQUIP - Amerikan


LOSYON, ÇAMUR,SİR, MASKE ISITICI4kaplı, her türlü ürün ve maskeyi ısıtma kapasiteli, termostatlı ısıtıcı, paslanmaz çelik . kaplar çıkarılır ve temizlenir, hijyeniktir.

 BODY CUSHION


Problemli vücut masajında, hamile masajında kullanılan vücut şekline göre kişiye rahatlık veren anatomik masaj şiltesi.

 OAKWORKS BOLSTERS

Masaj aksesuarları, çeşitli ebat ve formda destek yastıkları

3 x 6 x 13 cm boyun yastığı 
3 x 6 x 26 cm yarım silindir yastık 
8 x 26 cm Tam silindir yastık

COMARCASTING AURA OIL SYSTEM – ref 3180 + 3120 Shiro Dhara cihazı

Yağ damlatma sistemi ayarlanır, yağı ısıtır ve istenilen ısıda tutar. Yağı yukarıya gönderen motor, isteğe bağlı devir dayım pompalı. Kullanılmış yağlar için ayrı bir toplama ve atılma mekanizması var, Paslanmaz çelik malzeme, Suya ve yağa dayanıklı özel ahşap etajeri ile birlikte. 

 


LEMI marka SPA DREAM

Isınan su yatağı , çeşitli spa uygulamalarında kullanılır, kromoterapi tertibatlıdır, renkler düzenli olarak değişir, istek üzerine tek renkte kalabilir. 10 litre su özel yastıklarda bulunur, ısı ayarlanabilir.

 

 


LEMI marka AEMOTIO SPA

Çok amaçlı ıslak bakım yatağı. Kromoterapi, buhar banyosu, kızıl ötesi , Vichy Shower, ve ısınan su yatağı. Yükseklik elektrkle ayarlanır., uzaktan kumandalıdır.

 

 


LEMI marka AQUA WOOD

Yeni dizayn ıslak bakım yatağı, tamamen Bisazza mozaik ile kaplanmıştır, değişik renk seçeneği mevcuttur, yükseklik elektrkle ayarlanır. Wenge rengi Masif ahşap ayak üzerine monte edilmiş, suya dayanıklı malzeme kullanılmıştır, buhar banyosu yapma tertibatlı,ayrıca su masajı da yapılabilir.


COMAR CASTING WOOD YATAK + WOOD BUHAR 

Ref 070 : Wood buhar sistemi, swedana buhar uygulaması için ekipman. Yatak tamamen ahşap, kalın şilteli , alt bölümünde bezden raf sistemi var.. buhar jeneratörü taşımak için özel bölümü var. 195 x 73 x h 75 / 90

Ref 071: Yüksek performanslı buhar jeneratörü, ısının sabit kalmasını sağlayan çadır, uygulama esnasında su takviyesi yapılabilen sistem.


NEOQI SPA Kapsül : PRO

Menşei Estonia, Spa’larda çok talep edilen bir uygulama sistemidir. Aynı zamanda hidroterapi küveti ve ıslak bakım yatağı, vücut maskeleri ve su masajı yapılmasına imkan verir. İçerdiği özellikler : Kızıl ötesi sauna, aromaterapi, Vichy shower, vibromasaj, renk terapisi, su masajı, su içinde hava jetleri ile masaj, el duşu, müzik sistemi, yüze hava üfleyen fan, dezenfeksiyon sistemi, su ısıtıcı sistem.

 

 


MASSOR Marka SİRENA PROJET Hydroterapi küveti

Akrilik banyo teknesi, 200 lt su kapasiteli, 110 jet (32 hidrojet + 2 refleksoloji için ayak jeti + 76 hava püskürtme jeti) pompa gücü 2-3kw, su altı masaj hortumu ve acil durdurma butonu, 9 adet hazır otomatik programlı, otomatik su boşaltma ve hijyen programlı, zaman ayarlı dijital klavye, karın bölgesi için özel masaj hortumu, ayak dayanağı ve baş koyma yastığı, 5 bölgeye sekansiyel masaj + 2 basamaklı merdiven . OPSYON olarak kromoterapi kurulabilir.

LEMI marka RELAX SPA DREAM


ROGNONI Marka KAORI – Dinlenme şezlongu

Tamamen doğal ahşaptan yapılmış, Afrika Okume ağacından, metal aksam içermeyen, şilte ve yastık su geçirmeyen özel materyalden yapılmıştır.Rahatlamak için özel dizayn edilmiştir. Ebatları : 60 x 145 x h 93 cm 

 

 


ROGNONI marka CROSS – Dinlenme şezlongu 

Tamamen doğal ahşaptan yapılmış, Afrika Okume ağacından, şilte ve yastık su geçirmeyen özel materyalden yapılmıştır.Ahşap renk seçenekleri wenge veya natural, şilte rengi inci gri . ebatlar : 148 x 60 cm